Краєзнавчі уроки в музеї

000_0141

Стало доброю традицією проводити з учнями старших класів уроки краєзнавства у районному музеї С.С. Гулака-Артемовського. Виховна година називається «Мов перлина в намисті, серед міст України – моє Городище». Директор музею Олександр Щепак та провідний екскурсовод Олена Заболотна знайомлять з унікальними експонатами, розповідають про минуле Городища. На цих зустрічах історія набуває реальних обрисів, минуле поєднується з сьогоденням. Музей оснащений комп’ютерною технікою, підключений до Інтернету, створений інтерактивний центр, через Скайп влаштовуються зустрічі з цікавими людьми.

– Нещодавно ми провели кілька краєзнавчих онлайн-зустрічей з відомим журналістом, почесним громадянином Городища, власним кореспондентом «Нової Доби» Володимиром Чосом, – розповів директор музею Олександр Щепак. – Школярам було цікаво поспілкуватися з автором багатьох книг з історії рідного краю. Досі вони тільки вивчали його творчість на уроках, а тепер отримали можливість особисто задати питання і почути вичерпні відповіді про особливості краєзнавчої роботи, захоплюючі розповіді про скіфів, трипільців, козаччину… Навіть шкода, що краєзнавча зустріч триває лише 45 хвилин, і діти знову повертаються до школи на наступні уроки.

IMG_0869

В музеї представлені експонати, які знайомлять з життям і творчістю фундатора національного оперного мистецтва, автора опери «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського. Крім того можна потримати в руках і артефакти набагато давніших часів – кістки мамонта та уламок татарського щита, знайдені пошуковцями на території міста. Можна переглянути краєзнавчу літературу, представлену на стенді.

0 коментарів “Краєзнавчі уроки в музеї”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *