Патріотичний байкерський зліт

байкери

Традиційний зліт байкерів, присвячений Дню державного прапора, нещодавно відбувся у Городищі. На запрошення місцевого мотоклубу ”Маніжа” з’їхалося більше сотні байкерів з усієї України. Було чимало знайомих облич, але значна частина завітала до нашого міста вперше.

байкериВ ряди байкерів урочисто прийняли 6-річного городищанина Єгора Клімова. Це наймолодший байкер України! Він має свого власного ”залізного коня”. Байкери змайстрували йому маленького мотоцикла. Від справжнього байка він відрізняється лише розміром. Вручили хлопчині значок учасника його першого в житті зльоту байкерів. Також Єгору довірили честь розрізати святковий торт розміром 2 на 1 метр! Цей шедевр кондитерського мистецтва мав вигляд синьо-жовтого прапора. У центрі красувався напис ”Городище”, адже наше місто знаходиться фактично в серці України.

Організатор зльоту Олександр Шендрик наполегливо готувався до прийому гостей. Щоб усіх нагодувати своєю фірмовою байкерською кашею, скупив по місцевих магазинах усе пшоно і тушонку. Виготовив яскраві значки, наклейки, нашивки. І все це за свої кошти, без сторонньої допомоги та спонсорів! Що заробить на ремонті машин – все вкладає в облаштування бази та організацію зльотів.

Зльоти проходять на території парку колишнього цукрокомбінату. Вже кілька років тут діє гостинна база байкерів. Встановлені військові намети для ночівлі, на багатті у великих казанах готується каша і юшка, під деревами розташовані столики. Цього спекотного літа було викопане штучне озеро, зводиться сцена для музикантів. Затишна, душевна атмосфера! Для учасників зльотів Олександр Шендрик завжди влаштовує екскурсії до пам’ятних місць Черкащини. Цього разу, розгорнувши державні прапори України, колона байкерів вирушила до Моринців та Шевченкового. Вклонилися колисці батька української нації.

байкери

На фото: Лідер мотоклубу ”Маніжа” Олександр Шендрик і наймолодший байкер України Єгор Клімов.

0 коментарів “Патріотичний байкерський зліт”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *