06. Захоплююча історія

* Книги наших колег.

Захоплююча історія

Днями книжковий відділ районного універмагу поповнився новим цікавим виданням. Тут з’явилася книга відомого журналіста й літератора, нашого земляка Володимира Чоса “Історія Християнства в Україні”. З назви видно, що тематика серйозна – але текст читається легко, як захоплюючий історичний роман!

Книга охоплює 2-тисячолітній проміжок часу. У майже двісті сторінок умістилася історія від приходу на українську землю апостола Андрія до наших днів. Досі не було книги, яка б на історичному ґрунті усебічно відображала зазначену тему. А “Історія Християнства в Україні” конспективно, але достатньо повно узагальнює історичні відомості про формування й розвиток в Україні релігійних течій і подає матеріал із сучасної точки зору побудови української держави.

Книга стане помічником у повсякденній роботі педагогам, викладачам, учням, студентам, усім, хто цікавиться минулим країни. Книгу можна використовувати на уроках історії, філософії, етнографії, правознавства, літератури, на виховних годинах… Вона органічно доповнить основні підручники та методичні посібники. Книга написана живою мовою, не переобтяжена науковою термінологією, розрахована на широке коло читачів. У схвальній рецензії, яку написав доцент кафедри засобів масової комунікації Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького, кандидат філологічних наук Ю.В.Колісник, зазначається: “Дослідження є дороговказом тим, хто перебуває на шляху морального очищення”.

Тамара БОРИСОВА,

начальник відділу по питаннях внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями і ЗМІ.

“Вісник Городищини”  № 26 (9712), 07 квітня 2007 року.

0 коментарів “06. Захоплююча історія”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *